Titles you rated
UnderworldRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 1.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 1.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0