Series
Ratings
68
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
1리터의 눈물Rated ★ 3.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.5
Densha otokoRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
A Song to the SunRated ★ 4.0