Series
Ratings
31- Abnormal SummitRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Path to GloryRated ★ 4.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0