Series
Ratings
244
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
I Am Not a RobotRated ★ 3.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0- Between Friendship and LoveRated ★ 3.0
- Heart Signal Season 4Rated ★ 5.0
- Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
- Steel Troops Season 3Rated ★ 2.0
- Steel Troops Season 2Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0- Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 2.0
Tokyo MER: Mobile Emergency RoomRated ★ 5.0- I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 1.0
Gokusen Special 3Rated ★ 3.5- Love NaggersRated ★ 5.0
- Love NaggersRated ★ 5.0