Titles you rated
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0- KarmaRated ★ 3.0

His Man Season 2Rated ★ 4.0
ToGetHerRated ★ 2.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0