Series
Ratings
73
Save MeRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 0.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Secret DoorRated ★ 3.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Slayers RevolutionRated ★ 5.0
LIFERated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
ポケットモンスターRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0