Titles you rated
Memories of the AlhambraRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5- Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.0
プライドRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5- The Reason I'm Getting MarriedRated ★ 5.0
The Scale of ProvidenceRated ★ 4.5
Likeable or NotRated ★ 3.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 2.5
Love Story in HarvardRated ★ 2.0