Movies
Ratings
50
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 5.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 5.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 5.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 5.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 5.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 5.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 5.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 5.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 5.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 5.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 5.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 5.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 5.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0