Series
Ratings
13
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0