Series
Ratings
10
Lovers in ParisRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0