Series
Ratings
38
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0- Delicious GuysRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 3.0