Titles you rated
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
ThorRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0