Series
Ratings
235
DexterRated ★ 2.0
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 1.0- Harrow Season 1Rated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 3.5
City Hunter Season 1Rated ★ 4.0
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 1.5
NCISRated ★ 2.0
Thunderbirds Are Go!Rated ★ 3.5
Ultra Galaxy Mega Monster Battle: Never Ending OdysseyRated ★ 2.5
Ultra Galaxy Mega Monster BattleRated ★ 3.0
Ultraman MaxRated ★ 3.0
Ultraman CosmosRated ★ 1.5
Ultraman DynaRated ★ 3.0- WhitechapelRated ★ 2.0
HustleRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 1.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 2.0
쓰레기 변호사Rated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0