Series
Ratings
29
PluribusRated ★ 4.5- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- The White Lotus Season 3Rated ★ 4.0
- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Inventing AnnaRated ★ 2.5
- The SympathizerRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 2.5
- Scenes from a MarriageRated ★ 4.0
- Industry Season 1Rated ★ 4.5
- Beef Season 1Rated ★ 5.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The White Lotus Season 2Rated ★ 3.5
- The White Lotus Season 1Rated ★ 3.0
Insecure Season 5Rated ★ 2.5
InsecureRated ★ 2.5
InsecureRated ★ 3.5