Series
Ratings
18- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5- First LoveRated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Shadow BeautyRated ★ 3.0- WayneRated ★ 4.5
- The Good DetectiveRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0