Titles you rated
The ForeignerRated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 5.0
FailanRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Empire of the SunRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
AssemblyRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0