Series
Ratings
32
Alone in LoveRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0- Nonstop 1Rated ★ 4.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5