Series
Ratings
74
Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0

IRISRated ★ 2.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
The Lost RoomRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0