Series
Ratings
55
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0