Series
Ratings
20
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 3.5

Secret GardenRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 4.0