Movies
Ratings
645
Black BagRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0- A House of DynamiteRated ★ 3.5
- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 3.5- The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
BabygirlRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 2.5
TRON: AresRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- MantisRated ★ 2.0
- No Other ChoiceRated ★ 5.0
Drive-Away DollsRated ★ 2.5
The BeekeeperRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.5