Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
- TempestRated ★ 2.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
- AemaRated ★ 3.0
- A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- IronheartRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5- Nine PuzzleRated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.5
- Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.5
I"sRated ★ 3.0- The AcolyteRated ★ 3.5
- Chastity HighRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0