Series
Ratings
75
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
The Joseon GunmanRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 4.5