Series
Ratings
36
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.5
Beast Wars 2: TransformerRated ★ 3.0
Transformers: ArmadaRated ★ 4.5
Transformers: CybertronRated ★ 4.0
ビーストウォーズメタルス超生命体トランスフォーマーRated ★ 5.0
戦え!超ロボット生命体トランスフォーマー2010Rated ★ 4.0
ビーストウォーズ 超生命体トランスフォーマーRated ★ 5.0
戦え!超ロボット生命体トランスフォーマーRated ★ 5.0
Trans Formers Animated VOL.1Rated ★ 5.0
超ロボット生命体トランスフォーマープライムRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
New Mobile Report Gundam W: Endless WaltzRated ★ 4.0
New Mobile Report Gundam WRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 4.0
ガンバの冒険Rated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0