Series
Ratings
69
A Flawless ConciergeRated ★ 4.0
HRRated ★ 5.0
Going My HomeRated ★ 5.0
Gozen 3 ji no MuhouchitaiRated ★ 1.5
去年ルノアールでRated ★ 4.5
카바치타레Rated ★ 3.5
Second to Last Love Season 2Rated ★ 4.0
PenanceRated ★ 3.5- 終電バイバイRated ★ 3.5
Tokyo Love StoryRated ★ 4.5
橘子醤男孩Rated ★ 3.0
ObottyamakunRated ★ 2.0
Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 4.0
Nintama RantaroRated ★ 1.5
Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 3.0
City Hunter Season 2Rated ★ 4.0- City Hunter Season 3Rated ★ 4.0
City Hunter Season 1Rated ★ 4.0- City Hunter Season 4Rated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.0