Series
Ratings
263
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Schitt's CreekRated ★ 5.0
Schitt's CreekRated ★ 5.0- Schitt's CreekRated ★ 5.0
Schitt's CreekRated ★ 5.0
Schitt's Creek Season 6Rated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0- Pursuit of JadeRated ★ 2.5
- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 5.0
- Street Woman Fighter 2Rated ★ 1.5
- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0