Series
Ratings
54
NCISRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
JinRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0
HealerRated ★ 3.5