Series
Ratings
67
Through Their EyesRated ★ 3.0- Akujo ni TsuiteRated ★ 4.0
Airport 2013Rated ★ 3.5
Leave It to the NursesRated ★ 3.5
God, Please Give Me More TimeRated ★ 4.5
Say You Love MeRated ★ 4.5
JinRated ★ 4.0
Heaven's CoinRated ★ 4.5
Love and Life in the WhiteRated ★ 4.5- 白鳥麗子でございます! (第2シリーズ)Rated ★ 3.5
- 白鳥麗子でございます!Rated ★ 3.5
High School TeacherRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
Winter, Grasping LoveRated ★ 3.0
HOTEL Season 4Rated ★ 3.5
HOTEL Season 3Rated ★ 3.5
HOTEL Season 2Rated ★ 3.5
HOTELRated ★ 4.0
ATARURated ★ 2.5
Testimony of NRated ★ 3.5