Series
Ratings
250- D.P. Season 2Rated ★ 1.5
- Mask GirlRated ★ 2.0
- F is for FamilyRated ★ 3.0
- F is for FamilyRated ★ 3.5
- F Is for FamilyRated ★ 3.5
- The Witcher Season 3Rated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 3.5- F is for FamilyRated ★ 3.5
- F is for FamilyRated ★ 3.5
- Singles' Inferno Season 2Rated ★ 2.0
- Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0