Series
Ratings
204- Just a bit EspersRated ★ 4.0
- Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 3.5
- Glass HeartRated ★ 4.0
- Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.5
- The Diamond Sleeping in the SeaRated ★ 4.0
- A Summer Solstice StoryRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Shangri-La FrontierRated ★ 4.0
Because We Forget EverythingRated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 5.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.0
Urusei YatsuraRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Astra Lost in SpaceRated ★ 5.0