Series
Ratings
14- JoJo's Bizarre Adventure Steel Ball RunRated ★ 5.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5- The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 2.5
- Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0- Generation KillRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5