Series
Ratings
665
Why Her?Rated ★ 3.5- TriggerRated ★ 3.0
- Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Good PartnerRated ★ 3.5- Ishura Season 2Rated ★ 3.0
IshuraRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 3.5- As You Stood ByRated ★ 3.5
- Beyond the BarRated ★ 3.5
- Takopii's Original SinRated ★ 3.0
Butterfly's MechanicsRated ★ 3.0
Tokyo MER: Sumidagawa MissionRated ★ 3.5
Tokyo MER: Mobile Emergency RoomRated ★ 3.5- Mercy for NoneRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5