Series
Ratings
238
Wounded AngelsRated ★ 3.0
The Private Detective MikeRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
FringeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 2.5
즐거운 무민 가족Rated ★ 3.0
Fighting SpiritRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 1.0
闘牌伝説 アカギRated ★ 3.5
March Comes in Like a LionRated ★ 3.5
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 4.0
FINAL FANTASY VIIRated ★ 2.5
Showa and Genroku Era Lover's Suicide Through RakugoRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 4.0
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 4.0- Hunter X Hunter OVARated ★ 3.5