Series
Ratings
25
Another Miss OhRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.5- Dead SetRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Elite YankeeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0