Movies
Ratings
704
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 5.0- Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- BossRated ★ 2.0
- MantisRated ★ 2.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Kraven the HunterRated ★ 2.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- Big DealRated ★ 2.0
- Pretty CrazyRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.5