Series
Ratings
10- Abnormal SummitRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5