Series
Ratings
29
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
City Hunter Season 1Rated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Nintama RantaroRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.0
ドラえもんRated ★ 3.5
Dragon BallRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 4.0
AmachanRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 3.5
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
HERO2014Rated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0