Series
Ratings
71
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Maison IkkokuRated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 2.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 2.0
Nintama RantaroRated ★ 1.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 2.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 1.0
Big Windup!Rated ★ 2.5
Urusei YatsuraRated ★ 3.0
Hikaru no GoRated ★ 1.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 4.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 2.0
Bleach: The SubstituteRated ★ 2.0
Bleach: The BountRated ★ 2.0
Magical DoReMiRated ★ 1.0