Series
Ratings
28
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0- Lala LandRated ★ 2.0

Graceful FamilyRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 1.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0