Series
Ratings
17
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
SignRated ★ 3.5
The Lost RoomRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0