Series
Ratings
138
SKY CastleRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5- The Most Beautiful Goodbye in the WorldRated ★ 3.5
Bad FamilyRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Smile AgainRated ★ 3.0
Bad CoupleRated ★ 3.0