Series
Ratings
119
All InRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Pretty Little LiarsRated ★ 0.5
Pretty Little LiarsRated ★ 1.0
Pretty Little LiarsRated ★ 2.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 0.5
High SocietyRated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5