Series
Ratings
79
City HunterRated ★ 1.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 2.5- Big ManRated ★ 1.5
ResurrectionRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
24Rated ★ 2.0
24Rated ★ 3.0
VRated ★ 2.0
Golden TimeRated ★ 4.0
VRated ★ 3.5
24Rated ★ 3.0
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5