Series
Ratings
20
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0