Series
Ratings
196- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
- Physical: AsiaRated ★ 4.5

Rose MansionRated ★ 2.0- You and Everything ElseRated ★ 5.0
- Hyper KnifeRated ★ 4.0
Silo Season 1Rated ★ 3.5- S LineRated ★ 0.5
- Rookie CopsRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Resident PlaybookRated ★ 1.5
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Shop of the LampRated ★ 3.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 5.0

The Light in Your EyesRated ★ 4.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.5
The Last EmpressRated ★ 2.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5- The Silent SeaRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 0.5