Series
Ratings
36
Skam France Season 4Rated ★ 4.5
Skam France Season 3Rated ★ 4.0- Skam France Season 2Rated ★ 3.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.5
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 1.5
SkinsRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.0- The PeakRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
Miss KoreaRated ★ 2.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.0