Movies
Ratings
32
King and the ClownRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0