Titles you rated
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.0- Alice in EarnestlandRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.5- Rules of DatingRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0