Series
Ratings
20
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Merry MaryRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0