Series
Ratings
46
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
명탐정 코난Rated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
SignRated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0- Youn's KitchenRated ★ 5.0